
Стелаж ЛОФТ Антрацит - Антрацит 900х600х240мм 3 полиці ЛДСП, стелаж для кухні
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: SL-906024A-A
1 470 ₴
1 176 ₴
Показать оптовые цены-20%
+380 (93) 373-73-13
- +380 (96) 373-73-13
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стелаж серії Лофт - метал і дерево для стильного порядку.
Стелаж серії Loft - це поєднання сучасного дизайну, надійності та практичності. Металевий каркас та полиці з ламінованого ДСП ідеально доповнюють інтер'єр у стилі лофт, мінімалізм або модерн.
Переваги:
- Міцна металева конструкція
- Стильний сучасний дизайн
- Практичні та місткі полиці
- Підходять для дому, офісу, магазину чи студії
- Ідеальні для книг, декору, документів та товарів
Доступні варіанти:
- Великий вибір розмірів і полиць
- Популярні відтінки каркасу: антрацит (чорний) або білий
- Декори полиць: дуб артізан, білий, антрацит
Стелажі виглядають легко та естетично, при цьому витримують значне навантаження. Завдяки універсальному дизайну гармонійно впишуться у будь-який простір.
Стиль. Міцність. Функціональність.
Серія Loft - коли меблі стають частиною інтер'єру.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Стеллаж |
| Материал каркаса | металл |
| Характеристики секции | |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина секции | 240 мм |
| Максимальная высота | |
| Максимальная высота стеллажа | 900 мм |
| Толщина металла | |
| Толщина металла каркаса | 1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Стиль | Лофт |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет полок | Черный |
| Материал полок | ЛДСП 16мм |
| Полки | 3 |
| Вес на полку | 35 кг |
- Цена: 1 176 ₴









